๐Ÿ“ฆ Porosit dy produkte ๐Ÿ‘‰ Posta falas!

Carcafe Tek Zarf
Carcafe Tek Zarf
Carcafe Tek Zarf
Carcafe Tek Zarf
Carcafe Tek Zarf
Carcafe Tek Zarf
Carcafe Tek Zarf
Carcafe Tek Zarf
Carcafe Tek Zarf
Carcafe Tek Zarf
  • Load image into Gallery viewer, Carcafe Tek Zarf
  • Load image into Gallery viewer, Carcafe Tek Zarf
  • Load image into Gallery viewer, Carcafe Tek Zarf
  • Load image into Gallery viewer, Carcafe Tek Zarf
  • Load image into Gallery viewer, Carcafe Tek Zarf
  • Load image into Gallery viewer, Carcafe Tek Zarf
  • Load image into Gallery viewer, Carcafe Tek Zarf
  • Load image into Gallery viewer, Carcafe Tek Zarf
  • Load image into Gallery viewer, Carcafe Tek Zarf
  • Load image into Gallery viewer, Carcafe Tek Zarf

Carcafe Tek Zarf

Cmim i rregullt
Lek 1,500.00
Me Ulje
Lek 1,500.00
Cmim i rregullt
Lek 2,000.00
Nuk ka gjendje
Cmimi
per 
Porosisni 2 produkte, perfitoni transport falas.

๐Ÿฅฐ Koha per te ndryshuar pamjen e dhomes suaj erdhi

๐Ÿฅฐ Nje set kushton 1500 Leke

๐Ÿ‘‰ Seti permban carcafin e siperm zarf i cili eshte me zinxhir plus carcafin e poshtem qe eshte i thjeshte, prerje e drejte pa llastik dhe dy kllefa jasteku

๐Ÿ‘‰ Seti eshte i kombinuar me dy ngjyra si ne foto

๐Ÿ‘‰ Material i plote, i bute, i plote, super cilesor

๐Ÿ‘‰ Permasat e Zarfit 160 x 230 cm

๐Ÿ‘‰ Permasat e carcafit te poshtem 160 x 230 cm

๐Ÿ‘‰ Kllefi e jastekut me bordure 50 x 70 cm

๐Ÿ‘‰ Nuk leshon boje gjate larjes

๐Ÿ“ข Porosite tani dhe paguaj ne momentin e dorezimit!