📦 Porosit dy produkte 👉 Posta falas!

Carcafe Tek Zarf
Carcafe Tek Zarf
Carcafe Tek Zarf
Carcafe Tek Zarf
Carcafe Tek Zarf
Carcafe Tek Zarf
Carcafe Tek Zarf
Carcafe Tek Zarf
Carcafe Tek Zarf
Carcafe Tek Zarf
  • Load image into Gallery viewer, Carcafe Tek Zarf
  • Load image into Gallery viewer, Carcafe Tek Zarf
  • Load image into Gallery viewer, Carcafe Tek Zarf
  • Load image into Gallery viewer, Carcafe Tek Zarf
  • Load image into Gallery viewer, Carcafe Tek Zarf
  • Load image into Gallery viewer, Carcafe Tek Zarf
  • Load image into Gallery viewer, Carcafe Tek Zarf
  • Load image into Gallery viewer, Carcafe Tek Zarf
  • Load image into Gallery viewer, Carcafe Tek Zarf
  • Load image into Gallery viewer, Carcafe Tek Zarf

Carcafe Tek Zarf

Cmim i rregullt
Lek 1,500.00
Me Ulje
Lek 1,500.00
Cmim i rregullt
Lek 2,000.00
Nuk ka gjendje
Cmimi
per 
Porosisni 2 produkte, perfitoni transport falas.

🥰 Koha per te ndryshuar pamjen e dhomes suaj erdhi

🥰 Nje set kushton 1500 Leke

👉 Seti permban carcafin e siperm zarf i cili eshte me zinxhir plus carcafin e poshtem qe eshte i thjeshte, prerje e drejte pa llastik dhe dy kllefa jasteku

👉 Seti eshte i kombinuar me dy ngjyra si ne foto

👉 Material i plote, i bute, i plote, super cilesor

👉 Permasat e Zarfit 160 x 230 cm

👉 Permasat e carcafit te poshtem 160 x 230 cm

👉 Kllefi e jastekut me bordure 50 x 70 cm

👉 Nuk leshon boje gjate larjes

📢 Porosite tani dhe paguaj ne momentin e dorezimit!