📦 Porosit dy produkte 👉 Posta falas!

Xhezve Elektrike Sokany
Xhezve Elektrike Sokany
Xhezve Elektrike Sokany
Xhezve Elektrike Sokany
Xhezve Elektrike Sokany
Xhezve Elektrike Sokany
  • Load image into Gallery viewer, Xhezve Elektrike Sokany
  • Load image into Gallery viewer, Xhezve Elektrike Sokany
  • Load image into Gallery viewer, Xhezve Elektrike Sokany
  • Load image into Gallery viewer, Xhezve Elektrike Sokany
  • Load image into Gallery viewer, Xhezve Elektrike Sokany
  • Load image into Gallery viewer, Xhezve Elektrike Sokany

Xhezve Elektrike Sokany

Cmim i rregullt
Lek 1,790.00
Me Ulje
Lek 1,790.00
Cmim i rregullt
Lek 2,190.00
Nuk ka gjendje
Cmimi
per 
Porosisni 2 produkte, perfitoni transport falas.

👉 Zgjidhja per te shijuar nje kafe turke ne menyre shume te shpejte dhe te shendetshme.

👉 E pershtatshme per perdorim ne Zyre, Shtepi ose ne Ambjentin e punes.

👉 Perdoret dhe per te Çaj ose per te ngrohur Qumeshtin.

👉 Dizanj Ergonomik per kapje te rehatshme.

👉 Fuqia 600 W.

👉 Kapaciteti 500 ml.

📢 Porosite tani dhe paguaj ne momentin e dorezimit! 📢