📦 Porosit dy produkte 👉 Posta falas!

Xhezve Elektrike Sinbo
Xhezve Elektrike Sinbo
Xhezve Elektrike Sinbo
Xhezve Elektrike Sinbo
Xhezve Elektrike Sinbo
  • Load image into Gallery viewer, Xhezve Elektrike Sinbo
  • Load image into Gallery viewer, Xhezve Elektrike Sinbo
  • Load image into Gallery viewer, Xhezve Elektrike Sinbo
  • Load image into Gallery viewer, Xhezve Elektrike Sinbo
  • Load image into Gallery viewer, Xhezve Elektrike Sinbo

Xhezve Elektrike Sinbo

Cmim i rregullt
Lek 1,000.00
Me Ulje
Lek 1,000.00
Cmim i rregullt
Lek 1,500.00
Nuk ka gjendje
Cmimi
per 
Porosisni 2 produkte, perfitoni transport falas.

📢 Porosite tani dhe paguaj ne momentin e dorezimit!📢

☕  Shijoni shijen e vertete te kafes turke me Xhezven Elektrike.

☕ E pershtatshme per zyre ose shtepi.

☕ Ju nevojitet vetem nje prize.

☕  E pajisur me buton ON/OF

 ☕ Mbrojtje nga mbinxehja.

☕ Me kapacitet 3 filxhane kafeje ose 250 ml.

☕ Fuqia 500 W.

☕ Me doreze ergonomike.

📢 Porosite tani dhe paguaj ne momentin e dorezimit! 📢