📦 Porosit dy produkte 👉 Posta falas!

Tigan 2 ne 1
Tigan 2 ne 1
Tigan 2 ne 1
Tigan 2 ne 1
  • Load image into Gallery viewer, Tigan 2 ne 1
  • Load image into Gallery viewer, Tigan 2 ne 1
  • Load image into Gallery viewer, Tigan 2 ne 1
  • Load image into Gallery viewer, Tigan 2 ne 1

Tigan 2 ne 1

Cmim i rregullt
Lek 2,000.00
Me Ulje
Lek 2,000.00
Cmim i rregullt
Lek 2,800.00
Nuk ka gjendje
Cmimi
per 
Porosisni 2 produkte, perfitoni transport falas.

 📢 Porosite tani dhe paguaj ne momentin e dorezimit! 📢

✔️Gatuaj ushqimin me shpejt dhe ne menyre te barabarte.

✔️ Kurseni kohe dhe energji.

✔️ E pajisur me gunicion silikoni per te krijuar efekt presioni.

✔️ Mekanizmi i mbylljes magnetik.

✔️ Dizanji i dorezes ergonomik per rehati gjate procesit te gatimit.

✔️ E shkelqyeshme per gatimin e mishit, ushqimive te detit ose pules tuaj te preferuar.

✔️ Me veshje guri qe nuk ngjit.

✔️ Nese beni porosi dhe nje produkt tjeter perfitoni transport falas deri ne shtepine tuaj me korrier.