📦 Porosit dy produkte 👉 Posta falas!

Skare Qymyri Per Barbeque
Skare Qymyri Per Barbeque
Skare Qymyri Per Barbeque
Skare Qymyri Per Barbeque
Skare Qymyri Per Barbeque
  • Load image into Gallery viewer, Skare Qymyri Per Barbeque
  • Load image into Gallery viewer, Skare Qymyri Per Barbeque
  • Load image into Gallery viewer, Skare Qymyri Per Barbeque
  • Load image into Gallery viewer, Skare Qymyri Per Barbeque
  • Load image into Gallery viewer, Skare Qymyri Per Barbeque

Skare Qymyri Per Barbeque

Cmim i rregullt
Lek 2,800.00
Me Ulje
Lek 2,800.00
Cmim i rregullt
Lek 3,500.00
Nuk ka gjendje
Cmimi
per 
Porosisni 2 produkte, perfitoni transport falas.

📢 Porosite tani dhe paguaj ne momentin e dorezimit! 📢

✔️ Skare Qymyri per Barbeque.

✔️  E duhura per te kaluar nje fundjave shume te kendshme me familjen tuaj.

✔️ Shijoni ushqime jo vetem te shendetshme por dhe shume te shijshme.
 
✔️ Material çeliku dhe shume e lehte per tu pastruar.

✔️ Shume praktike, mund ta palosni dhe ta merrni me vete ku te deshiron.

✔️ Dimensionet 73-34-70.

✔️ Nese beni porosi edhe nje produkt tjeter perfitoni transport falas deri ne shtepine tuaj me korrierr.