📦 Porosit dy produkte 👉 Posta falas!

Set Tasash Me Mbyllje Hermetike

Set Tasash Me Mbyllje Hermetike

Cmim i rregullt
Lek 1,000.00
Me Ulje
Lek 1,000.00
Cmim i rregullt
Lek 1,400.00
Nuk ka gjendje
Cmimi
per 
Porosisni 2 produkte, perfitoni transport falas.

📢 Porosite tani dhe paguaj ne momentin e dorezimit! 📢

 

✔️ Servirni dhe ruani ushqimet tuaja ne tasat higjenik dhe me mbyllje hermetik.

✔️ Ideal  per te marre  ushqimet tuaja te preferuara me vete ne pune.

✔️ Praktik dhe shume funksional,

✔️ Material porcelani.

✔️ Seti permban 3 tasa dhe 3 kapake ne dy madhesi te ndryshme.

✔️ 600 ml tasi i voge.

✔️ 1 Liter tasi i mesem.

✔️ 1.5 Liter tasi i madh.

🛵 Nese beni porosi dy sete ose nje set dhe nje produkt tjeter tek ne perfioni transport falas