📦 Porosit dy produkte 👉 Posta falas!

Set me 3 tasa ( 1750 pike)
Set me 3 tasa ( 1750 pike)
  • Load image into Gallery viewer, Set me 3 tasa ( 1750 pike)
  • Load image into Gallery viewer, Set me 3 tasa ( 1750 pike)

Set me 3 tasa ( 1750 pike)

Cmim i rregullt
Lek 700.00
Me Ulje
Lek 700.00
Cmim i rregullt
Lek 1,000.00
Nuk ka gjendje
Cmimi
per 
Porosisni 2 produkte, perfitoni transport falas.

Servirni dhe ruani ushqimet tuaja ne tasat higjenik dhe me mbyllje hermetike
Ideal per te marre ushqimet tuaja te preferuara me vete ne pune
 
Praktik dhe shume funksional, material porcelani
Seti permban 3 tasa dhe 3 kapake ne 3 madhesi te ndryshme 

250 ml tasi i vogel
 500 ml tasi i mesem
 750 ml tasi i madh