📦 Porosit dy produkte 👉 Posta falas!

Set Gotash 6+6

Set Gotash 6+6

Cmim i rregullt
Lek 1,000.00
Me Ulje
Lek 1,000.00
Cmim i rregullt
Lek 1,400.00
Nuk ka gjendje
Cmimi
per 
Porosisni 2 produkte, perfitoni transport falas.

📢 Porosite tani dhe paguaj ne momentin e dorezimit! 📢

✔️  Pavarësisht nëse shijoni shampanjë, konjak, verë ose lëngje të freskëta të perimeve dhe frutave, kërkohet një gotë e duhur për të shërbyer njësoj.
✔️ Ky set gotash eshte  i përsosur për të shërbyer një shumëllojshmëri të pijeve, qofshin ato të gazuara, jo të gazuara, alkoolike ose jo alkoolike.