📦 Porosit dy produkte 👉 Posta falas!

Set Embelsire 6+6

Set Embelsire 6+6

Cmim i rregullt
Lek 700.00
Me Ulje
Lek 700.00
Cmim i rregullt
Lek 1,000.00
Nuk ka gjendje
Cmimi
per 
Porosisni 2 produkte, perfitoni transport falas.

📢 Porosite tani dhe paguaj ne momentin e dorezimit! 📢

✔️ Shija e embelsirave theksohet akoma me shume me setin e lugeve dhe pirunjve inoks me bisht porcelani plot ngjyra qe te japin kenaqesi kur i perdor
✔️ Seti permban 6 pirunj plus 6 luge.