📦 Porosit dy produkte 👉 Posta falas!

Mikser Dore Profesional
Mikser Dore Profesional
  • Load image into Gallery viewer, Mikser Dore Profesional
  • Load image into Gallery viewer, Mikser Dore Profesional

Mikser Dore Profesional

Cmim i rregullt
Lek 1,500.00
Me Ulje
Lek 1,500.00
Cmim i rregullt
Lek 2,000.00
Nuk ka gjendje
Cmimi
per 
Porosisni 2 produkte, perfitoni transport falas.

 📢 Porosite tani dhe paguaj ne momentin e dorezimit! 📢

 

✔️ Mikseri Profesional eshte i perkryer per tju pershtatur te gjitha nevojave tuaja

✔️ I Dizenjuar per tu pershtatur shume mire ne doren tuaj

✔️ I pajisur me motorr me fuqi 500 W

✔️ Shume praktik dhe shume funksional

✔️ Me 5 nivele shpejtesie

✔️ E perfitoni per vetem 1500 Leke

👉 Nese beni porosi dhe nje produkt tjeter perfitoni transport falas deri ne shtepine tuaj me korrier