📦 Porosit dy produkte 👉 Posta falas!

Mikser Dore Profesional
Mikser Dore Profesional
Mikser Dore Profesional
Mikser Dore Profesional
Mikser Dore Profesional
  • Load image into Gallery viewer, Mikser Dore Profesional
  • Load image into Gallery viewer, Mikser Dore Profesional
  • Load image into Gallery viewer, Mikser Dore Profesional
  • Load image into Gallery viewer, Mikser Dore Profesional
  • Load image into Gallery viewer, Mikser Dore Profesional

Mikser Dore Profesional

Cmim i rregullt
Lek 2,500.00
Me Ulje
Lek 2,500.00
Cmim i rregullt
Lek 3,490.00
Nuk ka gjendje
Cmimi
per 
Porosisni 2 produkte, perfitoni transport falas.

📢 Porosite tani dhe paguaj ne momentin e dorezimit! 📢

✔️ Mikseri i domosdoshem ne kuzhinen tuaj.
✔️ Me funksion 2ne 1.✔️ Shpetoni nga mundimi per pergatitjen e embelsirave.
✔️ E perkryer per te gjitha detyrat e kuzhines.