📦 Porosit dy produkte 👉 Posta falas!

Mikser Dore Elektrik Multifunksional
Mikser Dore Elektrik Multifunksional
Mikser Dore Elektrik Multifunksional
Mikser Dore Elektrik Multifunksional
Mikser Dore Elektrik Multifunksional
Mikser Dore Elektrik Multifunksional
  • Load image into Gallery viewer, Mikser Dore Elektrik Multifunksional
  • Load image into Gallery viewer, Mikser Dore Elektrik Multifunksional
  • Load image into Gallery viewer, Mikser Dore Elektrik Multifunksional
  • Load image into Gallery viewer, Mikser Dore Elektrik Multifunksional
  • Load image into Gallery viewer, Mikser Dore Elektrik Multifunksional
  • Load image into Gallery viewer, Mikser Dore Elektrik Multifunksional

Mikser Dore Elektrik Multifunksional

Cmim i rregullt
Lek 2,190.00
Me Ulje
Lek 2,190.00
Cmim i rregullt
Lek 2,790.00
Nuk ka gjendje
Cmimi
per 
Porosisni 2 produkte, perfitoni transport falas.

📢 Porosite tani dhe paguaj ne momentin e dorezimit! 📢

✔️ Mikseri i perkryer qe ju vjen ne ndihme ne kuzhinen tuaj.
✔️ Me 5 nivele shpejtesie plus funksion turbo.
👉 Shume praktik dhe funksional.
👉 Fuqia 200 W.
✔️ Material celik inoks teper cilesor.
✔️ Shume i thjeshte ne perdorim.
✔️ I domosdoshem ne kuzhinen tuaj.