📦 Porosit dy produkte 👉 Posta falas!

Mbajtese Per Kafe Dhe Sheqer

Mbajtese Per Kafe Dhe Sheqer

Cmim i rregullt
Lek 600.00
Me Ulje
Lek 600.00
Cmim i rregullt
Lek 1,000.00
Nuk ka gjendje
Cmimi
per 
Porosisni 2 produkte, perfitoni transport falas.

📢 Porosite tani dhe paguaj ne momentin e dorezimit! 📢


✔️ Vendoseni ne kuzhinen ose tavolinen tuaj te ngrenies per ti shtuar elegancen dhe funksionalitetin

✔️ Ju sherben per te mbajtur kafen, çajin dhe sheqerin te sigurt
✔️ Materiali porcelan