📦 Porosit dy produkte 👉 Posta falas!

Mbajtese Enesh

Mbajtese Enesh

Cmim i rregullt
Lek 1,700.00
Me Ulje
Lek 1,700.00
Cmim i rregullt
Lek 1,700.00
Nuk ka gjendje
Cmimi
per 
Porosisni 2 produkte, perfitoni transport falas.

📢 Porosite tani dhe paguaj ne momentin e dorezimit! 📢

✔️ Mbajtesja qe nuk duhet te mungoje ne kuzhinen tuaj.

✔️ Material inoks.

✔️ E domosdoshme per mbajtjen e pjatave pas larjes.

✔️ Nese beni porosi dhe nje produkt tjeter perfitoni transport falas deri ne shtepine tuaj me korrier.