📦 Porosit dy produkte 👉 Posta falas!

Makine rroje
Makine rroje
Makine rroje
  • Load image into Gallery viewer, Makine rroje
  • Load image into Gallery viewer, Makine rroje
  • Load image into Gallery viewer, Makine rroje

Makine rroje

Cmim i rregullt
Lek 1,000.00
Me Ulje
Lek 1,000.00
Cmim i rregullt
Lek 1,500.00
Nuk ka gjendje
Cmimi
per 
Porosisni 2 produkte, perfitoni transport falas.

📢 Porosite tani dhe paguaj ne momentin e dorezimit! 📢

✔️ Makine rroje 3 ne 1 Profesionale
✔️ Me dy bateri.

✔️ Me korent dhe karikim.

✔️ Kokat e makines mund ti nderoni sipas deshires.

 

✔️ Koke per pastrimin e hundes dhe vesheve.

 

 

✔️ Koke per zero si brisku.

 

 

✔️ Koke per stilime.

 

 

✔️ E pajisur dhe me shtese per vijezime ose forma te ndryshme.


 

✔️ Shoqerohet dhe me kreher per qethje, vaj dhe furce per qe nevojitet per pastrim.

✔️ Pjesa me e madhe e berberve e kane ne perdorim.

✔️ Produkt shume cilesor.