📦 Porosit dy produkte 👉 Posta falas!

Irrigator Oral WaterFloss

Irrigator Oral WaterFloss

Cmim i rregullt
Lek 6,500.00
Me Ulje
Lek 6,500.00
Cmim i rregullt
Lek 9,900.00
Nuk ka gjendje
Cmimi
per 
Porosisni 2 produkte, perfitoni transport falas.

📢 Porosite tani dhe paguaj ne momentin e dorezimit! 📢

Cfare eshte Irrigatori Oral?
Fjala e fundit e teknologjise per higjenen orale jane pajisjet WaterFloss. Nje menyre profesionale e pastrimit te thelle inter-dental.


Ndihmon per:
✔️ Higjene profesionale te gojes
✔️ Lufton eren e keqe te gojes
✔️ Lufton largimin e mishrave te dhembeve (parodontitis, gingivitis)
✔️ Masazhon mishrat e dhembeve duke permiresuar qarkullimin e gjakut
✔️ E domosdoshme per te gjithe personat me implante
✔️ E domosdoshme per te gjithe personat me ura dhe kllef dentar.

Pajisja sjell pastrimin oral profesional, ne shtepine tuaj.


Pershkrim i pajisjes

Sprucator me rrotullim 360° per pastrim te plote te gojes duke pastruar aty ku nuk arrin furca. Asnje pastrim nuk mund te jete me efektiv se sa kombinimi me aparatet tona Water Floss.

Pajisja vjen me 10 presione te ndryshme per te zgjedhur, ku mund te zgjidhni presionin me te pershtatshem per ju.
Bashke me aparatin, vijne edhe 7 sprucatore (maja) multfunksionale per kujdes te plote dentar.


Bashke me pajisjen

✔️ Maja sprucimi: 3 cope (mund ta perdorin 3 persona te ndryshem)
✔️ Maje Ortodontike: 1 cope
✔️ Maje per pastrimin e cipes bakteriale: 1 cope
✔️ Maje Periodontale: 1 cope
✔️ Pastrues gjuhe: 1 cope

Dimensionet

P.N: 0.75kg
P.B: 0.98kg
Permasat: 178 x 114 x 215mm
Kutia: 193 x 125 x 230mm


Karakteristika te pergjithshme
Kapaciteti: 600ml
Tensioni ne hyrje: 100-240 VAC 50/60Hz
Fuqia: 18W
Heren e pare: < 15 sekonda
Frekuenca pulsimit: 1200 here/min
Presioni: 30-125 psi
Rrjedhshmeria: 290 ml/min
Certificata: CE, RoHS, FDA