📦 Porosit dy produkte 👉 Posta falas!

Grirese Shume Funksionale
Grirese Shume Funksionale
Grirese Shume Funksionale
Grirese Shume Funksionale
Grirese Shume Funksionale
  • Load image into Gallery viewer, Grirese Shume Funksionale
  • Load image into Gallery viewer, Grirese Shume Funksionale
  • Load image into Gallery viewer, Grirese Shume Funksionale
  • Load image into Gallery viewer, Grirese Shume Funksionale
  • Load image into Gallery viewer, Grirese Shume Funksionale

Grirese Shume Funksionale

Cmim i rregullt
Lek 1,700.00
Me Ulje
Lek 1,700.00
Cmim i rregullt
Lek 2,500.00
Nuk ka gjendje
Cmimi
per 
Porosisni 2 produkte, perfitoni transport falas.

📢 Porosite tani dhe paguaj ne momentin e dorezimit! 📢
✔️ Mos u shqetesoni me shume perpara procesit te gatimit
✔️ Me griresen tone shume funksionale kthehet ne nje procedure shume te thjeshte, te shpejte
dhe praktike.
✔️ Me kapacitet 2 Litra
✔️ Pastrohet lehtesisht
✔️ E perfitoni per vetem 1700 Leke
✔️ Fuqia 300 W
🛵 Nese beni porosi dhe nje produkt tjeter perfitoni transport falas