📦 Porosit dy produkte 👉 Posta falas!

Filxhane Kafeje
Filxhane Kafeje
  • Load image into Gallery viewer, Filxhane Kafeje
  • Load image into Gallery viewer, Filxhane Kafeje

Filxhane Kafeje

Cmim i rregullt
Lek 550.00
Me Ulje
Lek 550.00
Cmim i rregullt
Lek 800.00
Nuk ka gjendje
Cmimi
per 
Porosisni 2 produkte, perfitoni transport falas.

📢 Porosite tani dhe paguaj ne momentin e dorezimit! 📢

✔️ Filxhane kafeje 6 Cope

✔️ Material porcelani shume cilesor