📦 Porosit dy produkte 👉 Posta falas!

Expres Kafeje 3 Ne 1 Sonifer Profesional
Expres Kafeje 3 Ne 1 Sonifer Profesional
Expres Kafeje 3 Ne 1 Sonifer Profesional
Expres Kafeje 3 Ne 1 Sonifer Profesional
  • Load image into Gallery viewer, Expres Kafeje 3 Ne 1 Sonifer Profesional
  • Load image into Gallery viewer, Expres Kafeje 3 Ne 1 Sonifer Profesional
  • Load image into Gallery viewer, Expres Kafeje 3 Ne 1 Sonifer Profesional
  • Load image into Gallery viewer, Expres Kafeje 3 Ne 1 Sonifer Profesional

Expres Kafeje 3 Ne 1 Sonifer Profesional

Cmim i rregullt
Lek 11,900.00
Me Ulje
Lek 11,900.00
Cmim i rregullt
Lek 19,900.00
Nuk ka gjendje
Cmimi
per 
Porosisni 2 produkte, perfitoni transport falas.

Sasi e limituar!

✅ Shijoni Kafene Që Ju Ka Munguar
✅ Kafe Profesionale Ashtu Si në Lokal
✅ Funksionon Me Tre Lloje Kafesh
✅ Depozitë E Madhe Uji 600 ML
✅ E Lehtë Për T'u Pastruar


Përshkrim

Ekspresi i ri Sonifer Profesional sjell ne shtepine tuaj shijen e vertete te kafese. Mos u limitoni nga lloji i kapsules apo direkt kafese expres se bluar, me ekspresin Sonifer Profesional nuk do te jete me problem.


Përse lloje të ndryshme kafeje?

Origjina e kafese eshte e larget dhe gjate gjithe kesaj kohe eshte zhvilluar shume duke ardhur me shije te ndryshme dhe gjithashtu me menyra paketimi te ndryshme, kapsula te ndryshme dhe menyra klasike kafeja e bluar ekspres.

Disa formate kane shijen e tyre specifike qe nuk mund te gjendet te kafeja klasike e bluar, per kete arsye Ekspresi Sonifer Profesional eshte i pajisur me mundesine per te bere kafe nga 3 menyra te ndryshme paketimi.

Ne kete menyre mund te shijojme aromat e ndryshme te kafeve. Kjo e ben Ekspresin Sonifer Profesional nje nga pajisjet me te avancuar per te bere kafe profesionale ne kushtet e shtepise.


Si ta porosis?

Porosite sot Ekspresin Sonifer Profesional dhe perfitoni posten falas me korrier ne adresen tuaj.

 

Sasi e limituar ne gjendje, porositeni sot dhe perfitoni ekspresin me te mire ne treg!