📦 Porosit dy produkte 👉 Posta falas!

Dopio Zarf me llastik

Dopio Zarf me llastik

Cmim i rregullt
Lek 2,800.00
Me Ulje
Lek 2,800.00
Cmim i rregullt
Lek 3,500.00
Nuk ka gjendje
Cmimi
per 
Porosisni 2 produkte, perfitoni transport falas.

🥰 Koha per te ndryshuar pamjen e dhomes suaj erdhi

🥰 Nje set kushton 2800 Leke

👉 Seti permban carcafin e siperm zarf i cili eshte me zinxhir plus carcafin e poshtem qe eshte me llastik dhe dy kllefa jasteku

👉 Seti eshte i kombinuar me dy ngjyra si ne foto

👉 Material i plote, i bute,  super cilesor dhe nuk ka probleme mbas larjes

👉 Permasat e Zarfit 220 x 240 cm

👉 Permasat e carcafit te poshtem 180 x 200 x 30 cm

👉 Kllefat e jastekve me bordure 5 cm dhe permase  50  x 70 cm

👉 Nuk leshon boje gjate larjes

📢 Porosite tani dhe paguaj ne momentin e dorezimit!