📦 Porosit dy produkte 👉 Posta falas!

Dopio Zarf me llastik
Dopio Zarf me llastik
Dopio Zarf me llastik
Dopio Zarf me llastik
Dopio Zarf me llastik
Dopio Zarf me llastik
Dopio Zarf me llastik
Dopio Zarf me llastik
Dopio Zarf me llastik
Dopio Zarf me llastik
Dopio Zarf me llastik
Dopio Zarf me llastik
 • Load image into Gallery viewer, Dopio Zarf me llastik
 • Load image into Gallery viewer, Dopio Zarf me llastik
 • Load image into Gallery viewer, Dopio Zarf me llastik
 • Load image into Gallery viewer, Dopio Zarf me llastik
 • Load image into Gallery viewer, Dopio Zarf me llastik
 • Load image into Gallery viewer, Dopio Zarf me llastik
 • Load image into Gallery viewer, Dopio Zarf me llastik
 • Load image into Gallery viewer, Dopio Zarf me llastik
 • Load image into Gallery viewer, Dopio Zarf me llastik
 • Load image into Gallery viewer, Dopio Zarf me llastik
 • Load image into Gallery viewer, Dopio Zarf me llastik
 • Load image into Gallery viewer, Dopio Zarf me llastik

Dopio Zarf me llastik

Cmim i rregullt
Lek 2,800.00
Me Ulje
Lek 2,800.00
Cmim i rregullt
Lek 3,500.00
Nuk ka gjendje
Cmimi
per 
Porosisni 2 produkte, perfitoni transport falas.

🥰 Koha per te ndryshuar pamjen e dhomes suaj erdhi

🥰 Nje set kushton 2800 Leke

👉 Seti permban carcafin e siperm zarf i cili eshte me zinxhir plus carcafin e poshtem qe eshte me llastik dhe dy kllefa jasteku

👉 Seti eshte i kombinuar me dy ngjyra si ne foto

👉 Material i plote, i bute,  super cilesor dhe nuk ka probleme mbas larjes

👉 Permasat e Zarfit 220 x 240 cm

👉 Permasat e carcafit te poshtem 180 x 200 x 30 cm

👉 Kllefat e jastekve me bordure 5 cm dhe permase  50  x 70 cm

👉 Nuk leshon boje gjate larjes

📢 Porosite tani dhe paguaj ne momentin e dorezimit!