๐Ÿ“ฆ Porosit dy produkte ๐Ÿ‘‰ Posta falas!

Carcafe Dopio Zarf

Carcafe Dopio Zarf

Cmim i rregullt
Lek 2,200.00
Me Ulje
Lek 2,200.00
Cmim i rregullt
Lek 2,800.00
Nuk ka gjendje
Cmimi
per 
Porosisni 2 produkte, perfitoni transport falas.

๐Ÿฅฐ Koha per te ndryshuar pamjen e dhomes suaj erdhi

๐Ÿฅฐ Nje set kushton 2200 Leke

๐Ÿ‘‰ Seti permban carcafin e siperm zarf i cili eshte me zinxhir plus carcafin e poshtem qe eshte i thjeshte, prerje e drejte pa llastik dhe dy kllefa jasteku

๐Ÿ‘‰ Seti eshte i kombinuar me dy ngjyra si ne foto

๐Ÿ‘‰ Material i plote, i bute, i plote, super cilesor dhe nuk ka probleme mbas larjes

๐Ÿ‘‰ Permasat e Zarfit 220 x 240 cm

๐Ÿ‘‰ Permasat e carcafit te poshtem 220 x 230 cm

๐Ÿ‘‰ Kllefat e jastekve jane me permasa 50 x 75 cm

๐Ÿ‘‰ Nuk leshon boje gjate larjes

๐Ÿ“ข Porosite tani dhe paguaj ne momentin e dorezimit!