📦 Porosit dy produkte 👉 Posta falas!

Çarçafe Dopio Zarf
Çarçafe Dopio Zarf
Çarçafe Dopio Zarf
Çarçafe Dopio Zarf
Çarçafe Dopio Zarf
Çarçafe Dopio Zarf
Çarçafe Dopio Zarf
Çarçafe Dopio Zarf
Çarçafe Dopio Zarf
Çarçafe Dopio Zarf
Çarçafe Dopio Zarf
Çarçafe Dopio Zarf
 • Load image into Gallery viewer, Çarçafe Dopio Zarf
 • Load image into Gallery viewer, Çarçafe Dopio Zarf
 • Load image into Gallery viewer, Çarçafe Dopio Zarf
 • Load image into Gallery viewer, Çarçafe Dopio Zarf
 • Load image into Gallery viewer, Çarçafe Dopio Zarf
 • Load image into Gallery viewer, Çarçafe Dopio Zarf
 • Load image into Gallery viewer, Çarçafe Dopio Zarf
 • Load image into Gallery viewer, Çarçafe Dopio Zarf
 • Load image into Gallery viewer, Çarçafe Dopio Zarf
 • Load image into Gallery viewer, Çarçafe Dopio Zarf
 • Load image into Gallery viewer, Çarçafe Dopio Zarf
 • Load image into Gallery viewer, Çarçafe Dopio Zarf

Çarçafe Dopio Zarf

Cmim i rregullt
Lek 2,200.00
Me Ulje
Lek 2,200.00
Cmim i rregullt
Lek 2,800.00
Nuk ka gjendje
Cmimi
per 
Porosisni 2 produkte, perfitoni transport falas.

🥰 Koha per te ndryshuar pamjen e dhomes suaj erdhi

🥰 Nje set kushton 2200 Leke

👉 Seti permban carcafin e siperm zarf i cili eshte me zinxhir plus carcafin e poshtem qe eshte i thjeshte, prerje e drejte pa llastik dhe dy kllefa jasteku

👉 Seti eshte i kombinuar me dy ngjyra si ne foto

👉 Material i plote, i bute, i plote, super cilesor dhe nuk ka probleme mbas larjes

👉 Permasat e Zarfit 220 x 240 cm

👉 Permasat e carcafit te poshtem 220 x 230 cm

👉 Kllefat e jastekve jane me bordure 5 cm dhe permasa 50 x 75 cm

👉 Nuk leshon boje gjate larjes

📢 Porosite tani dhe paguaj ne momentin e dorezimit!