📦 Porosit dy produkte 👉 Posta falas!

Çarçafe Dopio Zarf

Çarçafe Dopio Zarf

Cmim i rregullt
Lek 2,200.00
Me Ulje
Lek 2,200.00
Cmim i rregullt
Lek 2,800.00
Nuk ka gjendje
Cmimi
per 
Porosisni 2 produkte, perfitoni transport falas.

🥰 Koha per te ndryshuar pamjen e dhomes suaj erdhi

🥰 Nje set kushton 2200 Leke

👉 Seti permban carcafin e siperm zarf i cili eshte me zinxhir plus carcafin e poshtem qe eshte i thjeshte, prerje e drejte pa llastik dhe dy kllefa jasteku

👉 Seti eshte i kombinuar me dy ngjyra si ne foto

👉 Material i plote, i bute, i plote, super cilesor

👉 Permasat e Zarfit 220 x 240 cm

👉 Permasat e carcafit te poshtem 220 x 230 cm

👉 Kllefat e jastekve 50 x 70 cm

👉 Nuk leshon boje gjate larjes

📢 Porosite tani dhe paguaj ne momentin e dorezimit!