๐Ÿ“ฆ Porosit dy produkte ๐Ÿ‘‰ Posta falas!

Carcafe Dopio

Carcafe Dopio

Cmim i rregullt
Lek 1,500.00
Me Ulje
Lek 1,500.00
Cmim i rregullt
Lek 1,990.00
Nuk ka gjendje
Cmimi
per 
Porosisni 2 produkte, perfitoni transport falas.

๐Ÿ“ขย Porosite tani dhe paguaj ne momentin e dorezimit!ย ๐Ÿ“ข

๐Ÿฅฐ Koha per te ndryshuar pamjen e dhomes suaj erdhi

๐Ÿฅฐ Nje set dopio kushton 1500 Leke

๐Ÿ‘‰ Seti permban dy carcafe te thjeshte, jo zarf, prerje e drejte pa llastik plus dy kellefe jasteku

๐Ÿ‘‰ Material i plote, imitim sateni, cilesi e pare

๐Ÿ‘‰ Permasat e carcafit dopio 220-230

๐Ÿ‘‰ Kllefat e jastekve 50-70

๐Ÿ‘‰ Nuk leshon boje