📦 Porosit dy produkte 👉 Posta falas!

Carcafe Dopio

Carcafe Dopio

Cmim i rregullt
Lek 1,500.00
Me Ulje
Lek 1,500.00
Cmim i rregullt
Lek 1,990.00
Nuk ka gjendje
Cmimi
per 
Porosisni 2 produkte, perfitoni transport falas.

📢 Porosite tani dhe paguaj ne momentin e dorezimit! 📢

 

🥰 Koha per te ndryshuar pamjen e dhomes suaj erdhi

 

🥰 Nje set dopio kushton 1500 Leke

 

👉 Seti permban dy carcafe te thjeshte, jo zarf, prerje e drejte pa llastik plus dy kellefe jasteku

 

👉 Material i plote, imitim sateni, cilesi e pare

 

👉 Permasat e carcafit dopio 220-230

 

👉 Kllefat e jastekve 50-70

 

👉 Nuk leshon boje