📦 Porosit dy produkte 👉 Posta falas!

Carcaf Tek Zarf

Carcaf Tek Zarf

Cmim i rregullt
Lek 1,600.00
Me Ulje
Lek 1,600.00
Cmim i rregullt
Lek 2,000.00
Nuk ka gjendje
Cmimi
per 
Porosisni 2 produkte, perfitoni transport falas.

📢 Porosite tani dhe paguaj ne momentin e dorezimit! 📢

🥰 Koha per te ndryshuar pamjen e dhomes suaj erdhi

🥰 Nje set tek zarf kushton 1600 Leke

🥰 Dy sete teke zarf kushtojne 3000 Leke plus transport falas

👉 Seti permban carcafin e siperm zarf, carcafin e poshtem te thjeshte dhe nji kllef jasteku

👉 Permasat e carcafit tek 150 x 230

👉 Material i plote, imitim sateni, cilesi e pare

👉 Kllefi i jastekut 50-70

👉 Nuk leshon boje gjate larjes