๐Ÿ“ฆ Porosit dy produkte ๐Ÿ‘‰ Posta falas!

Carcaf Tek Zarf

Carcaf Tek Zarf

Cmim i rregullt
Lek 1,500.00
Me Ulje
Lek 1,500.00
Cmim i rregullt
Lek 2,000.00
Nuk ka gjendje
Cmimi
per 
Porosisni 2 produkte, perfitoni transport falas.

๐Ÿ“ขย Porosite tani dhe paguaj ne momentin e dorezimit!ย ๐Ÿ“ข

๐Ÿฅฐ Koha per te ndryshuar pamjen e dhomes suaj erdhi

๐Ÿฅฐ Nje set tek zarf kushton 1500 Leke

๐Ÿ‘‰ Seti permban carcafin e siperm zarf, carcafin e poshtem te thjeshte dhe nji kllef jasteku

๐Ÿ‘‰ Permasat e carcafit tek 150 x 230

๐Ÿ‘‰ Material i plote, imitim sateni, cilesi e pare

๐Ÿ‘‰ Kllefi i jastekut 50-70

๐Ÿ‘‰ Nuk leshon boje gjate larjes