📦 Porosit dy produkte 👉 Posta falas!

Carcaf Tek

Carcaf Tek

Cmim i rregullt
Lek 1,200.00
Me Ulje
Lek 1,200.00
Cmim i rregullt
Lek 1,500.00
Nuk ka gjendje
Cmimi
per 
Porosisni 2 produkte, perfitoni transport falas.

📢 Porosite tani dhe paguaj ne momentin e dorezimit! 📢

🥰 Koha per te ndryshuar pamjen e dhomes suaj erdhi

🥰 Nje set carcaf tek kushton 1200 Leke

👉 Seti permban dy carcaf tek te thjeshte prerje e drejte

👉 Permasat e carcafit tek 150 x 230

👉 Material i plote, imitim sateni, cilesi e pare

👉 Kllefi i jastekut 50-70

👉 Nuk leshon boje gjate larjes