📦 Porosit dy produkte 👉 Posta falas!

Carcaf Dopio
Carcaf Dopio
Carcaf Dopio
Carcaf Dopio
Carcaf Dopio
Carcaf Dopio
Carcaf Dopio
Carcaf Dopio
Carcaf Dopio
  • Load image into Gallery viewer, Carcaf Dopio
  • Load image into Gallery viewer, Carcaf Dopio
  • Load image into Gallery viewer, Carcaf Dopio
  • Load image into Gallery viewer, Carcaf Dopio
  • Load image into Gallery viewer, Carcaf Dopio
  • Load image into Gallery viewer, Carcaf Dopio
  • Load image into Gallery viewer, Carcaf Dopio
  • Load image into Gallery viewer, Carcaf Dopio
  • Load image into Gallery viewer, Carcaf Dopio

Carcaf Dopio

Cmim i rregullt
Lek 1,500.00
Me Ulje
Lek 1,500.00
Cmim i rregullt
Lek 2,000.00
Nuk ka gjendje
Cmimi
per 
Porosisni 2 produkte, perfitoni transport falas.

🥰 Koha per te ndryshuar pamjen e dhomes suaj erdhi

🥰 Nje set kushton 1500 Leke

👉 Seti permban carcafin e siperm jo zarf plus carcafin e poshtem qe eshte i thjeshte, prerje e drejte pa llastik dhe dy kllefa jasteku

👉 Seti eshte i kombinuar me dy ngjyra si ne foto

👉 Material i plote, i bute, i plote, super cilesor dhe nuk ka probleme mbas larjes

👉 Permasat e carcafit  te siperm 230 x 240 cm

👉 Permasat e carcafit te poshtem 220 x 230 cm

👉 Kllefat e jastekve me permasa 50 x 75 cm

👉 Nuk leshon boje gjate larjes

📢 Porosite tani dhe paguaj ne momentin e dorezimit!